Bezplatná linka: 0800 232 332    facebook-zlate-sporenie

Nachádzate sa: Úvod / Archív pre kategóriu "Všetky články"

(Ne)normálne výnosy zlata

Staré, hlúpe zlato, ktoré nie je ani investícia, zarobilo za posledných 25 rokov ročne takmer 9%. Pravda je však taká, že eurá strácali každý rok svoju hodnotu.

Nové správy o inflácií.

Získa akciový trh podporu pre svoj rast?  

Kedy je najvhodnejší čas na nákup zlata či striebra?

Na túto otázku sa nám automaticky ponúka veľmi jednoduchá odpoveď. Vždy. Cena zlata a striebra v dlhodobom horizonte stále rastie, takže rozhodnúť sa pre takúto investíciu je správne v každom čase. Obozretný investor ale sleduje krátkodobé výkyvy ceny, aby pre svoj nákup zvolil čo najvhodnejší čas. Pozrime sa teda na pohyby ceny zlata v priebehu kalendárneho roka. Nasledujúci graf […]

Aké veľké sú v skutočnosti čínske zásoby zlata?

Oficiálne údaje uvádzajú “len“ 2 011 ton. Rôzni odborníci a analytici spomínajú sumy až do 30 000 ton. To, akou veľkou zásobou zlata Čína oplýva, je predmetom špekulácií už niekoľko rokov. Mnohí odborníci a analytici predpokladajú, niektorí sú si priam istí, že Čína má vo svojich zásobách podstatne viac zlata ako uvádza. Nešpekuluje sa však len o objeme zásob […]

Strana 1 z 251 2 3 25
Čo je sporiaca suma a prečo 30 000 EUR?

Každý náš klient si stanoví pred začatím sporenia Sporiacu sumu. Je to Váš plán – celková suma, ktorú by ste chceli postupne dosiahnuť a mať zlato v takej hodnote v budúcnosti. My sme ju pre Vás stanovili na 30 000 EUR (najčastejšia voľba). Pri otvorení zmluvy vo formulári vpravo si jej výšku môžete sami a stanoviť si vlastnú sporiacu sumu.

Upozornenie: Nemáte žiadnu povinnosť dosiahnuť celú Sporiacu sumu ani žiadne pokuty alebo sankcie, ak ju nedosiahnete celú. Sporenie môžete ukončiť kedykoľvek bez poplatkov a sankcií.

×

Pin It on Pinterest