Bezplatná linka: 0800 232 332    facebook-zlate-sporenie

VIDEO: Šichtářová – Evrópa míři do pekel.

VIDEO: Šichtářová – Evrópa míři do pekel.

Markéta Šichtařová je najcitovanejšia ekonómka v Česku a autorka viacerých kníh. V tomto videu Vám prináša svoj pohľad na budúcnosť.

V zázname z jej vystúpenia z Vyšehradského ekonomického fóra 2015 prezradí, do čoho investuje ona ako profesionál a čo by určite vyradila zo svojho portfólia.

Príjemné sledovanie.

Diskusia

Ing. Slavomír Fogaš

Autor myšlienky pravidelného sporenia a investovania v zlate a spolumajiteľ spoločnosti Zlaté sporenie a.s. "Ekonómia a finančníctvo sa vyučuje a prezentuje ako zložitá vec preto, aby tomu ľudia nerozumeli. Mojím cieľom je zrozumiteľne a jasne ukázať základy peňazí, dlhu a financií, aby sme neboli iba bezbrannými spolusediacimi v autobuse, ktorí šoférujú “ tí veľkí”.

Čo je sporiaca suma a prečo 30 000 EUR?

Každý náš klient si stanoví pred začatím sporenia Sporiacu sumu. Je to Váš plán – celková suma, ktorú by ste chceli postupne dosiahnuť a mať zlato v takej hodnote v budúcnosti. My sme ju pre Vás stanovili na 30 000 EUR (najčastejšia voľba). Pri otvorení zmluvy vo formulári vpravo si jej výšku môžete sami a stanoviť si vlastnú sporiacu sumu.

Upozornenie: Nemáte žiadnu povinnosť dosiahnuť celú Sporiacu sumu ani žiadne pokuty alebo sankcie, ak ju nedosiahnete celú. Sporenie môžete ukončiť kedykoľvek bez poplatkov a sankcií.

×

Pin It on Pinterest