Bezplatná linka: 0800 232 332    facebook-zlate-sporenie

Rezerva

Finančná rezerva je istota, že ak nastane nečakaná udalosť, budete na ňu pripravený. Až tretina Slovákov nemá finančnú rezervu. Vystavujete tak seba a svoju rodinu riziku. Máte možnosť vytvárať rezervu postupne alebo jednorazovo.

Ak finančnú rezervu máte, asi ju máte na účte v banke alebo v hotovosti. Rozdeľte si riziko a časť rezervy si vytvorte v zlate alebo striebre. V prípade skrachovania banky, či poisťovne máte finančnú istotu v podobe zlata alebo striebra.

Mince a zlaté tehličky

Prečo je zlato vhodné ako rezerva?

Praktické a rýchle použitie

Zlaté tehličky rýchlo zmeníte na peniaze, keď ich budete potrebovať.  Sú praktické a môžete ich postupne míňať podľa potreby.

Tradícia a istota

Zlato a striebro si stále drží svoju hodnotu.  Cena zlata z dlhodobého hľadiska rastie, preto pre vás predstavuje finančnú istotu.

Osobná kontrola a vlastníctvo

Nesporíte virtuálne. Vlastníte reálne zlato, ktoré bude vo vašom osobnom vlastníctve.

Bez poplatkov

Pri postupnom tvorení rezervy máte vedenie a zrušenie konta bez poplatkov.

Mimoriadne vklady

Rezervu si môžete vytvárať tempom, ktoré vám najviac vyhovuje. Nie ste obmedzdení minimálnou alebo maximálnou výškou vkladu.

Garancia spätného výkupu

Spätný výkup garantujeme zmluvne. V prípade, ak potrebujete zmeniť zlato späť na peniaze, stačí nás kontaktovať.

Vyberte si kategóriu, o ktorú máte záujem

Čo je sporiaca suma a prečo 30 000 EUR?

Každý náš klient si stanoví pred začatím sporenia Sporiacu sumu. Je to Váš plán – celková suma, ktorú by ste chceli postupne dosiahnuť a mať zlato v takej hodnote v budúcnosti. My sme ju pre Vás stanovili na 30 000 EUR (najčastejšia voľba). Pri otvorení zmluvy vo formulári vpravo si jej výšku môžete sami a stanoviť si vlastnú sporiacu sumu.

Upozornenie: Nemáte žiadnu povinnosť dosiahnuť celú Sporiacu sumu ani žiadne pokuty alebo sankcie, ak ju nedosiahnete celú. Sporenie môžete ukončiť kedykoľvek bez poplatkov a sankcií.

×

Pin It on Pinterest