Bezplatná linka: 0800 232 332    facebook-zlate-sporenie

Sporenie pre deti

Nachádzate sa: Úvod / Sporenie pre deti

Hľadáte sporenie pre Vaše deti  alebo vnúčatá, ktoré by im zlepšilo štart do života v budúcnosti? Nejaké to euro odložené bokom vždy pomôže a zároveň ich budete učiť rozumne hospodáriť a sporiť.

Chcete sporiť bezpečne, stabilne a aby sa peniaze zhodnocovali? Ideálnym riešením je sporenie v zlate. Nakupujete reálne zlato bez viazaností a sankcií. Takýmto spôsobom máte kontrolu nad sporením vášho dieťaťa alebo vnúčaťa až do jeho dospelosti.

Deti

Prečo je zlato vhodné ako sporenie?

Nadštandardný výnos

Základnou výhodou zlata je uchovávanie hodnoty. Z dlhodobého hľadiska jeho cena rastie, preto o niekoľko rokov môže byť cena zlata vyššia, ako je jeho cena dnes.

Pohodlné a praktické použitie

Zlaté tehličky rýchlo zmeníte na peniaze, pretože ich pozná každý obchodník a zlatník. Sú praktické a môžete ich postupne míňať podľa potreby.

Vlastníte reálne zlato

Nesporíte virtuálne. Vlastnite reálne – fyzické zlato, ktoré dá Vaším deťom a vnúčatám slobodu. Je nezávisle od vlád a politikov a bude v ich osobnom vlastníctve.

Pozrite si, ako sporia naši klienti pre deti a vnúčatá.

Čo je sporiaca suma a prečo 30 000 EUR?

Každý náš klient si stanoví pred začatím sporenia Sporiacu sumu. Je to Váš plán – celková suma, ktorú by ste chceli postupne dosiahnuť a mať zlato v takej hodnote v budúcnosti. My sme ju pre Vás stanovili na 30 000 EUR (najčastejšia voľba). Pri otvorení zmluvy vo formulári vpravo si jej výšku môžete sami a stanoviť si vlastnú sporiacu sumu.

Upozornenie: Nemáte žiadnu povinnosť dosiahnuť celú Sporiacu sumu ani žiadne pokuty alebo sankcie, ak ju nedosiahnete celú. Sporenie môžete ukončiť kedykoľvek bez poplatkov a sankcií.

×

Pin It on Pinterest