Bezplatná linka: 0800 232 332    facebook-zlate-sporenie

O nás

Naša DNA

Ste nároční na kvalitu služieb, diskrétnosť a profesionalitu. Rovnako ako my. Preto nerobíme žiadne kompromisy a pri nákupe drahých kovov máte u nás všetko pod jednou strechou. Nákup investičného zlata a striebra nie je iba o kúpe tehličky alebo mince. Komplexné služby, od poradenstva pred nákupom drahých kovov, až po garanciu spätného odpredaja, sú našou DNA.

Zlato a striebro si kupujete preto, aby ste si ochránili majetok, zhodnotili ho a nechali pre ďalšie generácie. A to nás zaväzuje urobiť všetko preto, aby bol Váš nákup výhodný, bezpečný a ušitý pre Vás podľa Vašich potrieb.

Ing. Slavomír Fogaš

Ing. Slavomír Fogaš

História spoločnosti

 • Rok 2009

  Otvorili sme kanceláriu pre klientov na Poštovej ulici v Bratislave a stránku www.investicnezlato.sk, ktorá je prvou stránku s tématikou investičného zlata na Slovensku.

 • Rok 2010

  Začali sme s privat-bankingom najväčšej banky na Slovensku pri zabezpečení investičného zlata pre bankových klientov.

 • Rok 2011

  Vzniká nový produkt Zlaté sporenie a prví klienti začínajú sporiť.

 • Rok 2013

  Výrazným krokom v histórii našej spoločnosti bolo presunutie našej kancelárie v Bratislave do nových priestorov na Karadžičovej ulici.

 • Rok 2013

  Vzniká spoločnosť  Zlaté sporenie a. s., ktorá zabezpečuje naším klientom sporenie v zlate ako hlavný produkt.

 • Rok 2015

  Už viac 1000 klientov sporí s nami v investičnom zlate.

Slovenské príslovie hovorí:  Lepšie raz vidieť, ako sto krát počuť. Radi sa s Vami osobne stretneme a predstavíme Vám naše riešenie nákupu investičného zlata a striebra. Dohodnite si osobné stretnutie.

Čo je sporiaca suma a prečo 30 000 EUR?

Každý náš klient si stanoví pred začatím sporenia Sporiacu sumu. Je to Váš plán – celková suma, ktorú by ste chceli postupne dosiahnuť a mať zlato v takej hodnote v budúcnosti. My sme ju pre Vás stanovili na 30 000 EUR (najčastejšia voľba). Pri otvorení zmluvy vo formulári vpravo si jej výšku môžete sami a stanoviť si vlastnú sporiacu sumu.

Upozornenie: Nemáte žiadnu povinnosť dosiahnuť celú Sporiacu sumu ani žiadne pokuty alebo sankcie, ak ju nedosiahnete celú. Sporenie môžete ukončiť kedykoľvek bez poplatkov a sankcií.

×

Pin It on Pinterest